ВАЖНО! Поради извънредно големия обем поръчки, Ви уведомяваме, че в обработката им ще има забавяне до 2-3 работни дни.
Моля да ни извините за причиненото неудобство!

COLDREX Парацетамол 12 таблетки Omega Pharma

Наличен
SKU
110036
Специална цена 5,20 лв. Редовна цена 6,10 лв.
  • Ние сме реални магазини.
  • Стоката е налична и в годност.
  • Информацията е актуална.
  • Поддържаме постоянна и добра цена на продуктите.
  • Може да се консултирате с нашите специалисти с медицинско образование.
Сподели

Колдрекс таблетки
за перорално приложение
СЪДЪРЖА ПАРАЦЕТАМОЛ

Действие:
- Краткотрайно облекчава симптомите при настинка и грип.
- Понижава високата температура.
- Облекчава болката при възпалено гърло.
- Отбъбва лигавицата на носа и синусите.
Употреба:
При грип и простуда, вземете Колдрекс таблетки с чаша вода или с топла напитка.

Моля, преди употреба прочетете листовката.

Характеристики
Баркод: 50282043
Дозировка: Възрастни и деца над 12 години - по 2 таблетки до 4 пъти на ден. Деца от 6 до 12 години - по 1 табл. до 4 пъти на ден. (Не давайте повече от 4 таблетки за 24 часа).
Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500 mg, Кофеин 25 mg, Фенилефринов хидрохлорид 5 mg, Терпин хидрат 20 mg, Аскорбинова киселина (Витамин С) 30 mg, Сънсет жълто (Е110)
Да не се дава на деца под 6 години, освен по лекарско предписание. НЕ НАДВИШАВАЙТЕ ПОСОЧЕНАТА ДОЗА. Не приемайте едновременно с други лекарства, съдържащи парацетамол. ДА СЕ СЪХРАНЯВА НА МЯСТО НЕДОСТЪПНО ЗА ДЕЦА. Да се съхранява под 25°С. Без лекарско предписание. Някои лекарства не се приемат заедно. Да не се приема с други лекарства съдържащи парацетамол. Ако сте бременна или приемате лекарства предписани от вашия лекар, консултирайтесе с него преди да вземете Колдрекс. Ако симптомите се запазят, консултирайте се с вашия лекар.
Напишете вашето мнение
Оставете мнение за: COLDREX Парацетамол 12 таблетки Omega Pharma
Вашата оценка