SARIDON Саридон болкоуспокояващо 10 табл., Bayer

Наличен
SKU
110079
4,70 лв.
  • Ние сме реални магазини.
  • Стоката е налична и в годност.
  • Информацията е актуална.
  • Поддържаме постоянна и добра цена на продуктите.
  • Може да се консултирате с нашите специалисти с медицинско образование.

САРИДОН®
парацетамол/пропилфеназан/кофеин

Показания: За облекчаване на болка при главоболие, зъбобол, менструално неразположение, следоперативна или ревматична болка, облекчаване на болка и повишенатемпература, свързани с простуда и грип.

Без лекарско предписание.
Преди употреба прочетете листовката.

Характеристики
Mарка: BAYER
Баркод: 3534510003505
Всяка таблетка съдържа парацетамол 250 мг, пропилфеназан-150, кофеин- 50 мг.
Да се съхранява на място недостъпно за деца.
Напишете вашето мнение
Оставете мнение за: SARIDON Саридон болкоуспокояващо 10 табл., Bayer
Вашата оценка